دستگاه فر موی

دستگاه فر موی بابیلیس Babyliss

علاقه

آدرس: سنندج , کردستان - سقز

وضعیت: نو (آکبند)

قیمت: ۹۵,۰۰۰ تومان

ارسال: ۵,۰۰۰ تومان

یکی از جذاب ترین نوع آرایش مو برای خانم ها فرکردن مو است . برای فر کردن مو راه های مختلفی وجود دارد که فرد می تواند برای این کار به آرایشگاه مراجعه و یا اینکه خود شخصاً با استفاده از وسایلی مانند بیگودی و … اقدام به فر کردن موهای خود کند . اما هر کدام از این راه ها دشواری هایی را به همراه دارد که از جمله آن ها می توان به هزینه بر بودن و همچنین زمان بر بودن این کار اشاره کرد .

از سوی دیگر مواقعی پیش می آید که شما هیچ زمانی برای رفتن به آرایشگاه و یا هر عمل دیگری را نخواهید داشت . دلایلی از این قبیل ، بیان کننده نیاز به زمان و همچنین صرف هزینه برای فر کردن مو را بیان می کنند . اما ما برای شما پیشنهادی دیگر داریم که مشکلات شما را در این مورد بسیار کاهش می دهد و آن هم استفاده از دستگاه فر مو بابلیس است .


محصولی با طراحی نوین و عملکردی فوق العاده که قادر است در کمترین زمان ممکن موهای شما را فر نماید . این فر کننده مو دارای محفظه سرامیکی بوده که موها به صورت اتوماتیک دور میله آن پیچیده می شوند و نهایتاً فر شده بیرون می آیند . دکمه روشن و خاموش این دستگاه به صورت کشویی بوده و بر روی دسته قرار گرفته است .

بابلیس دارای چهار حالت خاموش ، دمای ۱۹۰ درجه ، ۲۱۰ درجه و ۲۳۰ درجه سانتی گراد می باشد که شما می توانید بر روی حالت مورد نظر خود دستگاه را تنظیم نمایید . البته از دیگر ویژگی های این محصول می توان به امکان تنظیم زمان هم اشاره نمود . در کنار دکمه دما بر روی دسته دکمه تایمر قرار گرفته که به کاربر محصول امکان تغییر زمان در سه حات ۸ ثانیه ، ۱۰ ثانیه و ۱۲ ثانیه را می دهد .


از دیگر امکانات بابلیس می توان به قابلیت چرخش در سه حالت چپ ، راست و اتوماتیک اشاره نمود که شما با استفاده از آن می توانید موهای خود را به شکل دلخواه فر کنید . بابلیس نمونه های مشابهی مانند فر کننده مو مک استایلر را دارد که شباهت های زیادی را با هم دارند . اما ویژگی های بابلیس به همین جا ختم نخواهد شد .

این دستگاه دارای دسته ارگونومیک بوده و قابلیت خاموشی خودکار را نیز دارد که جهت ایمنی بیشتر محصول می باشد ولی آنچه جالب توجه است ، کاهش دمای محصول در صورت بیکار بودن دستگاه به مدت حدوداً ۲۰ دقیقه تا دمای ۱۵۰ درجه است که البته شما می توانید دسته فرمو را یکبار بسته و مجدداً باز نمایید تا دمای دستگاه دوباره به حالت تنظیم شده باز گردد .
فرمو بابلیس دارای سیم ۲٫۷ متری است که قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه را دارد و فضای کافی جهت کار با دستگاه را فراهم می کند و البته این سیم دارای روکشی مقاوم است که از فرسودگی آن جلوگیری می کند . از این پس در کمترین زمان ممکن و با استفاده از فر کننده مو بابلیس ، موهای خود را فر کنید .

ویژگی های دستگاه فر مو بابلیس :

طراحی زیبا و بسیار کارآمد
دسته ارگونومیک
دارای دکمه روشن و خاموش
امکان تنظیم دما در سه حالت ۱۹۰ درجه ، ۲۱۰ درجه و ۲۳۰ درجه سانتی گراد
مجهز به تایمر
امکان تنظیم تامر در سه حالت زمانی ۸ ثانیه ، ۱۰ ثانیه و ۱۲ ثانیه
امکان چرخش در سه حالت ، چپ ، راست و اتوماتیک
امکان فر کردن مو در کمترین زمان ممکن
نحوه استفاده آسان
نمایش آگهی‌های بیشتر برای:   موی فر