شامپو دو قلو

شامپو دو قلو رنگ مو

علاقه

آدرس: سنندج , کردستان - سقز

وضعیت: نو (آکبند)

قیمت: ۱۸,۰۰۰ تومان

ارسال: ۵,۰۰۰ تومان

شامپو رنگ O’Loral محصولی کاملا گیاهی و بدون کوچک ترین عوارض در افراد حساس می باشد. این شامپو یکی از بهترین شامپوهای رفع سفیدی مو در دنیا هست که رنگ ایجاد شده توسط آن به واسطه ی استحمام و شستشو از بین نمی رود و همچنین پرپشت کننده و تقویت کننده ی موها

توضیحات محصول:
سفید شدن رنگ موها به عواملی از جمله ارثیت و کمبود مواد معدنی و یا ویتامین های لازم برای ساخت رنگدانه های طبیعی موی سر بستگی دارد و گاهی بدون توجه به سن و یا جنسیت افراد موهای طبیعی شروع به از دست دادن این رنگ دانه ها کرده و باعث می شود سن فرد متاثر از این واقعه از حد معمول بیشتر نشان داده شود.
شامپو رنگ O’LORAL محصولی جدید است که این کار را به سادگی و بر خلاف رنگ موهای معمولی ، بدون صدمه و آسیب رسانی به ریشه و یا تار موهای ظریف شما انجام داده و به مرور زمان با فعال سازی رنگ دانه های طبیعی موجود در ریشه و تار موی سر در کوتاهترین مدت رنگ موهای شما را به حالت طبیعی بر می گرداند .
شامپو رنگ O’LORAL محصولی کاملا گیاهی و بدون کوچک ترین عوارض در افراد حساس می باشد. این شامپو یکی از بهترین شامپوهای رفع سفیدی مو در دنیا هست که رنگ ایجاد شده توسط آن به واسطه ی استحمام و شستشو از بین نمی رود و همچنین پرپشت کننده و تقویت کننده ی موها و برطرف کننده ی شوره ی سر نیر می باشد. با استفاده از شامپو O’LORAL در مدت ۵ دقیقه موهای سر شما کاملا مشکی شده و جوانی را به چهره ی خود بازمی گردانید.

ویژگی ها :
تعداد: دو عدد شامپو در بسته بندی اصلی به همراه بروشور و لوازم کامل جهت مصرف
قابل استفاده برای خانمها و آقایان
طریقه مصرف:
به مدت ۵ دقیقه شامپو رنگ موی O’LORAL را به موهای خود زده و ماساژ دهید . بعد از این مدت موهای خود را شسته و آبکشی نمایید به همین راحتی تمامی موهای شما مشکی شده و از شر موهای سفید راحت می شوید.
نمایش آگهی‌های بیشتر برای:   شامپو