شامپو زغال مکس

شامپو زغال مکس لیدی

علاقه

آدرس: سنندج , کردستان - سقز

وضعیت: نو (آکبند)

قیمت: ۲۵,۰۰۰ تومان

ارسال: ۵,۰۰۰ تومان

شامپوی زغالی مکس لیدی MAX LADY-شامپو مکس لیدی ترمیم کنندگی قوی
شامپو زغال مکس لیدی MAX LADY
شامپو ترمیم کنندە عمیق ، یکی از جدیدترین محصولات کمپانی مکس لیدی کە مورد استقبال گستردە مصرف کنندگان قرار گرفت ،
این محصول یک ترمیم کنندە بسیار قوی است کە در طول یک هفتە ۱۰ لایە از ساقە مو را ترمیم میکند .
ترکیبی قوی از عناصر زغال فعال ، پروتئین ها ، کراتین ها ، مایع و مواد تقویتی این محصول را بە یک ترمیم کنندە فوق قوی تبدیل کردە است .
شامپو ترمیم کنندە ذغال مکس لیدی بە گونەای طراحی شدە است کە لایە مو را محکم ساختە و نواحی خالی ساختار از بین رفتەی مو را پر و قدرت پاک کنندگی ملایمی دارد .
ویژگی های اصلی
ترمیم کنندگی قوی
حالت دهندە
آبرسان و تقویت کنندە
حاوی پروتئین
معطر

امروزه زندگی در شهرهای شلوغ باعث شده موها زودتر کثیف شوند مخصوصاً افرادی که در محیط‌ های کاری آلوده کار می‌کنند، باید بیشتر مراقب سلامت موهایشان باشند و پس از اتمام کار، سر خود را با یک شامپوی مناسب با قدرت پاک‌کنندگی بالا بشویند.

شامپوی زغالی مکس لیدی MAX LADYسر زغالی بنسر با داشتن ذرات زغال فعال، این کار را به‌خوبی انجام می‌دهد. ذرات زغال فعال دارای سطح فعالی هستند که به‌راحتی به ذرات ریز روی موها اتصال پیدا می‌کنند. این شامپو حاوی پاک‌کننده‌هایی است که چربی و آلودگی‌ها را از روی مو پاک می‌کنند؛ اما در صورتی که آلودگی‌ها بیشتر از حد معمول باشند، می‌توان اطمینان داشت که ذرات ریز زغال فعال با اتصال به این آلودگی‌ها، آن‌ها را از موها جدا می‌کنند. این شامپو برای موهای معمولی و استفاده‌ی روزانه کاملا مناسب است.

سموم به راحتی به زغال فعال به منافذ پوست اتصال یافته و مانع اتصال مواد آلوده به آن می شود و سبب پاک شدن و درخشان ماندن پوست می گردد.

برای شست‌وشوی موها کافی است مقداری از شامپو را روی سر ماساژ داده و به بازه زمانی ۳ دقیقه صبر کنید تا ذرات زغال فعال، فرصت اتصال به آلودگی‌ها را پیدا کنند. با آبکشی موها این آلودگی‌ها هم از موها جدا شده و تمیز می‌شوند. قدرت پاک‌کنندگی بالای این شامپو ویژگی اصلی آن است که می‌تواند موردتوجه آن دسته از افرادی قرار بگیرد که پس از یک روز کاری می‌خواهند با حمام‌کردن، موهایی کاملا تمیز و عاری از هرگونه آلودگی داشته باشند.
نمایش آگهی‌های بیشتر برای:   شامپو