صابون زغالEVER CLEAN

  • صابون زغالEVER CLEAN (اورکلین) در 100 - تصویر1
  • صابون زغالEVER CLEAN (اورکلین) در 100 - تصویر2
  • صابون زغالEVER CLEAN (اورکلین) در 100 - تصویر3
  • صابون زغالEVER CLEAN (اورکلین) در 100 - تصویر4

صابون زغالEVER CLEAN (اورکلین)

علاقه

لینک:http://pakranik.ir

آدرس: تهران , احتشامیه

قیمت: توافقی

تلفن: منقضی شده!

صابون زغال EVER CLEAN
اخیرا استفاده از زغال در محصولات مختلف مانند صابون زغال به دلیل خواص جادویی آن برای پوست و زیبایی، در میان مردم پرطرفدار شده است.

میکروب ها و ذرات ریز زیادی در طول روز به منافذ پوست ما می چسبند و پوست ما را آلوده می کنند. زغال فعال با اتصال به این منافذ، مانع اتصال این مواد آلوده به پوست می شود و موجب پاک شدن و درخشان ماندن پوست شما می شود.
بسیاری از مردم از چربی زیاد پوست خود رنج میبرند بخصوص در تابستان بخاطر جذب ذرات گرد و خاک و آلودگی هوا… صابون ذغال با جذب این مواد زائد تاثیر شگفت آوری برای رفع این مشکل و سلامت پوست دارد.
زغال فعال سبب ایجاد تعادل در چربی پوست شده و مانع جوش زدن صورت می شود. بنابراین بهتر است افرادی که پوست چرب دارند، یک یا دو بار در هفته از زغال فعال به عنوان ماسک صورت استفاده کنند. ولی استفاده ی بیش از حد آن ممکن است سبب خشکی زیاد پوست شود.
صابون زغال گلیسرینه اور کلین EVER CLEAN دارای مجوز بهداشت و سیب سلامت پاک کننده بسیار عالی برای اثرات آلودگی هوا و روشن کننده نقاط تیره پوست

هشدار پلیس فتا هشدار پلیس فتا:
لطفاً پیش از انجام هرگونه معامله‌ای، اول از صحت و اصالت کالا و خدمات اطمینان حاصل و سپس پرداخت نمایید؛ برای اخذ چک در ازای تحویل کالا نیز، ابتدا بررسی های لازم را انجام دهید.


پیام سایت پیام سایت:
چون تارنمای ١٠٠، هیچگونه مسئولیت و منفعتی در قبال خرید و فروش شما ندارد، لذا توصیه می‌کنیم تا قوانین و ملاحظات خرید امن را به دقت مطالعه و سپس معامله کنید.