نخ دندان کمانی

  • نخ دندان کمانی  در 100 - تصویر1
  • نخ دندان کمانی  در 100 - تصویر2
  • نخ دندان کمانی  در 100 - تصویر3
  • نخ دندان کمانی  در 100 - تصویر4
  • نخ دندان کمانی  در 100 - تصویر5

نخ دندان کمانی

علاقه

آدرس: تهران , امیرآباد

قیمت: ۵,۰۰۰ تومان

تلفن: منقضی شده!

نخ دندان کمانی اورکلین EVER CLEAN
با نخ پلی استر
نخ دندان 10 بار مهمتر از مسواک
دارای مجوز بهداشت و سیب سلامت

با توجه به قدمت بالایی که خلال دندان دارد، در عصر امروز هنوز هم با وجود حضور انواع مسواک های جدید و مدرن و نمونه های گوناگون نخ دندان مردم به استفاده از خلال دندان اهمیت می دهند و بهترین برند های موجود در بازار را تهیه و خریداری می کنند. شرکت های تولید کننده خلال دندان با طراحی های فوق العاده شیک و زیبا و البته کاربردی، این وسیله را برای تمیز کردن دندان ها در معرض خرید علاقه مندان در کشور های مختلف قرار داده اند.

خلال دندان کمانی یکی از نمونه هایی است که با طرح و ساختاری ویژه و متمایز نسبت به خلال دندان های عادی، دارای کاربردی بیشتر، بهتر و راحت تر است. خلال دندان کمانی دارای انحنایی کمانی شکل و نخ دندان می باشد، لذا مصرفی دو جانبه دارد و این یکی از مزایای استفاده از خلال دندان کمانی است که موجب شده طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کند.
به کار بردن خلال دندان کمانی یکی از روش های موثر و عالی در میان حرکت های فیزیکی مشابه برای خارج کردن باقی مانده غذا از لا به لای دندان هاست.

هشدار پلیس فتا هشدار پلیس فتا:
لطفاً پیش از انجام هرگونه معامله‌ای، اول از صحت و اصالت کالا و خدمات اطمینان حاصل و سپس پرداخت نمایید؛ برای اخذ چک در ازای تحویل کالا نیز، ابتدا بررسی های لازم را انجام دهید.


پیام سایت پیام سایت:
چون تارنمای ١٠٠، هیچگونه مسئولیت و منفعتی در قبال خرید و فروش شما ندارد، لذا توصیه می‌کنیم تا قوانین و ملاحظات خرید امن را به دقت مطالعه و سپس معامله کنید.