کرم ضد لک

  • کرم ضد لک و جوش فید اوت در 100 - تصویر1
  • کرم ضد لک و جوش فید اوت در 100 - تصویر2

کرم ضد لک و جوش فید اوت

علاقه

آدرس: سنندج , کردستان - سقز

وضعیت: نو (آکبند)

قیمت: ۲۰,۰۰۰ تومان

تلفن: منقضی شده!

اولین راهی که می توانید خود را از لک های پوستی نجات دهید استفاده منظم از کرم ضد افتاب می باشد.

سعی کنید در انتخاب کرم ضد افتاب و ضد لک حتما این دو کرم فاقد هـیدروکـینون باشد چون این ماده علاوه بر اینکه باعث تیره تر شدن لک های پوستی می شود کمکی به بهبود لک ها نیز نمی کند.

یکی از راه های دیگر درمان لک استفاده از پلینگ (لایه برداری ) می باشد که البته برای همه ی افراد توصیه نمی شود مثلا افرادی که داری پوست تیره می باشند ، استفاده از پلینگ باعث بیشتر شدن لک می شود .

روش سوم استفاده از لیزر درمانی می باشد، که این روش نیز با توجه به نوع پوست افراد انجام می شود . افـراد با رنگ چـشــم روشـن و مـوهـای روشــن مـقـــدار رنگـدانـه پـوسـتی کـمتری نسـبت به پوسـت های تیره دارند و به همین دلیل نور آفتاب بیشتر در پوست این افراد نفوذ دارد و چون یکی از اثرات نور آفتاب ایجاد لک صورت و همچنین کــک و مک است برای پیشگیری و درمان ، این افراد نیاز مبرم به ضد آفتاب دارند.

روش دیگر برای درمان لک استفاده از کرم ضد لک کاربردی فاقد هـیدروکـینون مانند ضد لک قوی کرم فید اوتFADE OUT می باشد . این کرم با دارا بودن ضد افتاب نیاز به استفاده مجدد از ضد افتاب نمی باشد . این کرم با میکانیزمی که دارد هر نوع لکهای قهوه ایی پوست را درمان و همچنین از بوجود آمدن لک ها جلوگیری می کند. فاقد هیدروکینون می باشد که برای انواع پوستها مناسب می باشد.


کرم از بین بردن لکه های تیره و قهوه ای صورتاین کرم در کل مناسب برای از بین بردن و درمان لک های:
کرم از بین بردن لکه های تیره و قهوه ای صورت
ازبین بردن لکه های صورت
لکه های تیره و قهوه ای صورت را از بین برده
پوست را روشن تر کرده و به آن قوام می بخشد
حجم ۵۰ گرم
ساخت کشور تایلند
لک های دوران بارداری
لک های بیماری پوستی
لک بعلت مصرف داروهای ضد بارداری
لک بعلت نور آفتاب
لک بعلت افزایش سن
قابل استفاده برای خانم ها و اقایان
جای جو

هشدار پلیس فتا هشدار پلیس فتا:
لطفاً پیش از انجام هرگونه معامله‌ای، اول از صحت و اصالت کالا و خدمات اطمینان حاصل و سپس پرداخت نمایید؛ برای اخذ چک در ازای تحویل کالا نیز، ابتدا بررسی های لازم را انجام دهید.


پیام سایت پیام سایت:
چون تارنمای ١٠٠، هیچگونه مسئولیت و منفعتی در قبال خرید و فروش شما ندارد، لذا توصیه می‌کنیم تا قوانین و ملاحظات خرید امن را به دقت مطالعه و سپس معامله کنید.

نمایش آگهی‌های بیشتر برای:   کرم