جهت ارتباط و اطلاع رسانی بابت وجود مشکلی در سامانه 100.ir ، می توانید با ارسال ایمیل به آدرس Support [at] 100.ir.ir و یا Administrator [at] 100.ir.ir ما را یاری نمایید و یا با ارسال درخواست پشتیبانی، برای دیگر درخواست های خود، اقدام نمایید.
مدیریت و پشتیبانی ما در آدرس زیر انجام می شود، ولی متأسفانه بدلیل حجم بالای کاربران توان میزبانی از مراجعان حضوری را نداریم.

صندوق پستی: ۸۸۵۱۱-۱۶۴۷۶
در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرسhttp://www.cyberpolice.ir از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شوید و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید. 100.ir هیچگونه مسئولیتی بابت مزاحمت های رخ داده به عهده ندارد.


اگر پیشنهاد یا انتقادی دارید و یا می‌خواهید ما را از وجود مشکلی در سیستم آگاه کنید، از طریق فرم زیر با 100.ir در ارتباط باشید.

پاسخ به موضوع مطرح شده، به این آدرس ایمیل ارسال خواهد شد.
جهت سهولت در دریافت خدمات پشتیبانی، لطفاً شرح دقیق موضوع را وارد نمایید.

با عنایت پروردگار


جوانان با انگیزه ای متشکل از بازاریابان اینترنتی و تحلیلگران سیستم و برنامه نویسان زبده، در قالب تیم 100.ir فعالیت خود را از سال 1394 با هدف نیازمندی های آنلاین و ایجاد بانک اطلاعاتی معتبر از فروشگاه های فعال در شهرهای بزرگ ایران، برای کاربران اینترنتی آغاز بکار کرد تا بتواند گام مهمی برای حذف واسطه و تسهیل در امر خرید و فروش را بردارد.


در تارنمای 100.ir خرید و فروش کاربران مستقیما انجام می پذیرد و خدمات این تارنما صرفاً برای ایجاد فروشگاه اختصاصی و درج آگهی در آن صورت گرفته و از معاملات کاربران هیچگونه سودی عاید آن نمی گردد.

به جمع ما بپیوندید

100.ir

مطابق استراتژی و خط مشی، علاقمند به همکاری با فعالان با شرایط زیر می‌باشیم.

1. نیروهای خبره دارای تجربه بروز در زمینه فناوری اطلاعات و بازاریابی اینترنتی
2. دانش‌آموختگان دانشگاه‌های برتر که دارای قابلیت و انگیزه یادگیری مستمر باشند.
3. داشتن روحیه کار تیمی و امانت‌داری، در محیط دوستانه.

تجربه و خبرگی به همراه دانش و انگیزه، به ما کمک می‌کند تا با کارشناسان زبده و حرفه ای، تعهدات پیش‌رو را انجام و همواره پیشتاز باشیم.

جهت همکاری با تیم 100.ir ، لطفاً رزومه کاری خود را برای بررسی و تماس، پیوست و ارسال نمایید.