زنگ اعلام ورود

  • زنگ اعلام ورود دو صدا - مادون قرمز در 100 - تصویر1

زنگ اعلام ورود دو صدا - مادون قرمز

علاقه

آدرس: تهران , عباس‌آباد

قیمت: ۴۹,۰۰۰ تومان

تلفن: 091955xxxxx

زنگ اعلام ورود 2 صدا مادون قرمز         VISIT ALARM INFRARED

MINI SENSOR ALARM

این دستگاه در اصل یک زنگ اعلام ورود افراد است که بطور اتوماتیک با عبور افراد از جلوی آن بصدا در می آید و به اصطلاح دینگ دانگ می کند 

این زنگ دارای 2 حالت است که توسط یک کلید قابل انتخاب است :

دینگ دانگ  CHIME

آلارم  ALARM

دستگاه بدون نیاز به کلید زنگ است و بصورت نوری عمل می کند یعنی در داخل خود دارای چشم مادون قرمز مخصوص است تا با تردد افراد براه می افتد و چند بار دینگ دانگ می کند . از آنجاییکه سیستم مادون قرمز است لذا برای عملکرد خود به هیچ نوری در محیط نیاز ندارد بطوریکه در روز و شب حتی تاریکی مطلق این چشم قادر به تشخیص عبور افراد بوده و به بمحض تردد اشخاص بصدا در می آید ، لذا در بعضی موارد از آن علاوه بر زنگ اعلام ورود بمنظور دزدگیر نیز می توان بهره جست . 

دستگاه با کمک 1 عدد باطری کتابی 9 ولتی تغذیه می شود و کوچک و ظریف شیک بوده و بصورت رو میزی یا دیواری قابل نصب و استفاده است . در بسته بندی یک پایه مخصوص و متحرک نیز وجود دارد که نصب دستگاه را به دیوار بسیار ساده می کند .
قیمت ۴۹هزار تومان
۰۲۱۸۸۵۱۸۳۷۰
۰۹۱۲۵۰۵۰۲۰۴
تلگرام ۰۹۱۹۵۵۱۰۹۷۱
کانال تلگرام t.me/armanjaberyan

هشدار پلیس فتا هشدار پلیس فتا:
لطفاً پیش از انجام هرگونه معامله‌ای، اول از صحت و اصالت کالا و خدمات اطمینان حاصل و سپس پرداخت نمایید؛ برای اخذ چک در ازای تحویل کالا نیز، ابتدا بررسی های لازم را انجام دهید.


پیام سایت پیام سایت:
چون تارنمای ١٠٠، هیچگونه مسئولیت و منفعتی در قبال خرید و فروش شما ندارد، لذا توصیه می‌کنیم تا قوانین و ملاحظات خرید امن را به دقت مطالعه و سپس معامله کنید.