شبکه درآمدزایی زومان

  • تصویر 100.ir

شبکه درآمدزایی زومان Zvman

علاقه

آدرس: سنندج , ادب

قیمت: مجانی

تلفن: منقضی شده!

...::: به شبکه درآمد زایی زومان خوش آمدید

زومان به عنوان اولین و بزرگترین شبکه درآمد زایی در پیام رسان: تلگرام + اینستاگرام + ایتا ؛ از تمام اقشار جامعه در سراسر کشور به منظور درآمد زایی آنلاین و کسب و کار اینترنتی دعوت به همکاری می نماید تاکنون کمترین درآمد در ماه 50،000 تومان و بیشترین درآمد 10،200،000 تومان توسط کاربران فعال زومان به ثبت رسیده است.
-----
...::: کسب درآمد سریع و آسان !
بسیاری از کاربران تلگرام و اینستاگرام با درآمد روزانه بالای 100 هزارتومان در حال فعالیت هستند. در شبکه درآمد زایی زومان تمام روش های درآمد زایی به صورت فیلم و فایل های آموزشی در پنل کاربری شما قابل دسترس میباشد و همین حالا میتوانید شروع به فعالیت و دریافت آموزش نمایید عضویت در زومان و پکیج هایی که قصد استفاده از آنها را دارید نه تنها مخارج زندگی شما را تامین میکند بلکه ممکن است مسیر زندگی و روش درآمد زایی شما را به طور کلی تغییر دهد ، عضویت و پکیج ها برای تمام افراد جامعه با هر دانش فنی قابل استفاده میباشند :
1- دانش آموزان و نوجوانان
2- دانشجویان
3- زنان خانه دار
4- کارمندان
5- بازنشستگان
6- افراد جویای کار در منزل
7- معلمان و مدرسان
8- علاقه مندان به شبکه
9- میانسالان
10- کهنسالان
-----
...::: نحوه فعالیت درآمد زایی
از کجا شروع کنم ؟
برای شروع فعالیت در زومان میبایست ابتدا عضو شبکه درآمدزایی زومان شوید.
(هزینه عضویت و فعال سازی پنل 6 ماهه: 23.000 تومان میباشد.)
----------

هشدار پلیس فتا هشدار پلیس فتا:
لطفاً پیش از انجام هرگونه معامله‌ای، اول از صحت و اصالت کالا و خدمات اطمینان حاصل و سپس پرداخت نمایید؛ برای اخذ چک در ازای تحویل کالا نیز، ابتدا بررسی های لازم را انجام دهید.


پیام سایت پیام سایت:
چون تارنمای ١٠٠، هیچگونه مسئولیت و منفعتی در قبال خرید و فروش شما ندارد، لذا توصیه می‌کنیم تا قوانین و ملاحظات خرید امن را به دقت مطالعه و سپس معامله کنید.

نمایش آگهی‌های بیشتر برای:   بازاریاب ،  استخدام