گجت گم نشدنی!

  • گجت گم نشدنی! ضد سرقت  Non-losable در 100 - تصویر1
  • گجت گم نشدنی! ضد سرقت  Non-losable در 100 - تصویر2
  • گجت گم نشدنی! ضد سرقت  Non-losable در 100 - تصویر3

گجت گم نشدنی! ضد سرقت Non-losable

علاقه
توجه: اکنون (به وقت ایران) زمان مناسبی برای تماس نمی باشد.

آدرس: تهران , عباس‌آباد

قیمت: ۶۵,۰۰۰ تومان

تلفن: 091955xxxxx

سازنده:  دیگر برندها
 گم نشدنی     Non - losable 

Electronic Personal Reminder Alarm

این دستگاه بینظیر و فوق العاده است . شامل دو قسمت کوچک و ظریف مانند جاسوئیچی است ، هر دو قسمت در اصل دارای مدار الکترونیکی فوق العاده ظریف و پیچیده ایست که با باطری تغذیه می شود . یکی در اصل فرستنده tx و دیگری گیرنده rx است .

این دو قسمت هنگامی که نزدیک هم باشند هیچ اتفاقی نمی افتد و شرایط طبیعی است . اما اگر این دو از هم دیگر دور شوند یعنی فاصله ای بین آنها باشد ، قسمت گیرنده شروع به سر و صدا می کند یعنی آلارم داخلی آن Beep BEEP می کند و از دور شدن فرستنده شما را آگاه می سازد.

کاربرد این دستگاه بسیار بسیار زیاد است و یکی مهمتر از دیگری بعنوان مثال :

فرستنده را در کیف دستی یا چمدان یا ساک خود که حاوی پول یا مدارک مهمی است قرار دهید و گیرنده آنرا که مانند یک جاسوئیچی شیک است در دست داشته باشید یا همراه خود یا در جیب خود بگذارید . حال بمحض اینکه شما بعلتی مثلاً کیف خود را در روی زمین یا در تاکسی یا اتوبوس یا فروشگاه جابگذارید ، بلافاصله دستگاه گیرنده که نزد شماست شروع به ALARM زدن کرده و شما را مطلع می سازد تا به دنبال کیف خود رفته و آنرا بردارید .

همچنین در مواقعی که شخص دیگری کیف شما به عمد یا به اشتباه بر حسب شباهت بر دارد ، شما بلافاصله از این امر مطلع می شوید.

همچنین برای جلو گیری از دور شدن و گم نشدن کودکان خردسال در پارک و خیابان و .. نیز می توان ازاین دستگاه بهره جست بطوریکه فرستنده را به لباس کودک بکمک گیره مخصوص آن متصل کرده و گیرنده را نیز نزد خود نگاهدارید .

همچنین برای افرادی که دارای حیوانات اهلی مثل سگ و گربه خانگی هستند نیز این دستگاه کاربرد دارد .

از دیگر امتیازات ویژه و منحصر بفرد این دستگاه این است که گیرنده آن علاوه بر داشتن  خروجی صوتی که بوق می زند ، دارای یک موتور ویبراتور قوی همانند ویبره موبایلها  است که در محیط های شلوغ و پر سر و صدا که احتمال نشنیدن صدای آلارم باشد این ویبره بسیار مفید است .

باز هم از امکانات دیگر آن اینکه دستگاه مجهز به یک تنظیم کننده فاصله به دلخواه شماست بطوریکه شما می توانید حداکثر فاصله مجاز بین فرستنده و گیرنده را از صفر تا 25 متر بسته به شرایط و نیاز خود تنظیم نمایید 
قیمت ۶۵ هزارتومان
۰۲۱۸۸۵۱۸۳۷۰
۰۹۱۲۵۰۵۰۲۰۴
تلگرام ۰۹۱۹۵۵۱۰۹۷۱
کانال تلگرام t.me/armanjaberyan

هشدار پلیس فتا هشدار پلیس فتا:
لطفاً پیش از انجام هرگونه معامله‌ای، اول از صحت و اصالت کالا و خدمات اطمینان حاصل و سپس پرداخت نمایید؛ برای اخذ چک در ازای تحویل کالا نیز، ابتدا بررسی های لازم را انجام دهید.


پیام سایت پیام سایت:
چون تارنمای ١٠٠، هیچگونه مسئولیت و منفعتی در قبال خرید و فروش شما ندارد، لذا توصیه می‌کنیم تا قوانین و ملاحظات خرید امن را به دقت مطالعه و سپس معامله کنید.