پیرسینگ گوش و

پیرسینگ گوش و بینی

علاقه

آدرس: سنندج , کردستان - سقز

وضعیت: نو (آکبند)

قیمت: ۳۰,۰۰۰ تومان

ارسال: ۵,۰۰۰ تومان

سوراخ کردن گوش یکی از دغدغه ی خانم هاست. گوش سوراخ کردن در گذشته با نخ و سوزن صورت می گرفت. این کار عوارض مربوط به خود را داشت چرا که آن روزها سوزن را روی آتش نگه می داشتند تا استریل شود. با این حال از نظر بهداشتی چندان مورد تایید نبود. اما در این روزها به شکرانه پیشرفت علم، سیستم سوراخ کردن گوش نیز بسیار پیشرفته شده به طوری که شما می توانید در کمترین زمان ممکن، با کمترین درد و از همه مهم تر با بیشترین ضریب امنیت و بهداشت گوش های خود را سوراخ کنید.

تفنگ گوش سوراخ کن «کافلن» دستگاهی سریع و مطمئن و دقیق برای سوراخ کردن گوش شما است. به وسیله این دستگاه، شما به روشی کاملا استریل گوش خود را سوراخ می کنید. این محصول همراه با ماژیک غیر سمی جهت علامت گذاری روی گوش ها، ارائه می شود. همچنین دستگاه دارای سری های متفاوت برای استفاده جهت انواع گوشواره می باشد.

نکاتی پس از سوراخ کردن گوش

زمانی که گوش کودک را سوراخ کردید، هنوز کارتان تمام نشده و باز هم باید مراقبت های لازم را در نظر داشته باشید. یکی از مشکلاتی که ممکن است در اثر استفاده از گوشواره برای افراد و بخصوص بزرگسالان پیش بیاید، پاره شدن گوش است که به دلیل استفاده از گوشواره های سنگین اتفاق می افتد. زمانی که این گوشواره ها برای مدتی به گوش آویزان باشد، کم کم سوراخ گوش را گشاد می کند و علاوه بر ظاهر نامناسب موجب پارگی گوش هم می شود. البته وی تاکید می کند چنین مشکلی بیشتر برای بزرگسالان رخ می دهد و کودکان کمتر در معرض آن قرار دارند.

بهتر است به صورت دوره ای جای گوشواره را به کمک الکل تمیز و ضدعفونی کنید. بنابراین در چند ماه اول پس از سوراخ کردن گوش اگر یکی دو بار محل سوراخ گوش را کنترل کنید و از سلامت آن مطمئن شوید، کافی است.
نمایش آگهی‌های بیشتر برای:   پیرسینگ