‎عسل طبیعی خوانسار

  • ‎عسل طبیعی خوانسار در محله تهران نو  در 100 - تصویر1
  • ‎عسل طبیعی خوانسار در محله تهران نو  در 100 - تصویر2

‎عسل طبیعی خوانسار در محله تهران نو

علاقه

آدرس: تهران , تهران‌نو

قیمت: توافقی

تلفن: منقضی شده!


‎عسل طبیعی مخصوص
خوانسار در محله تهران نو
🌴🌴
‎به صورت عمده و خرده🌴🌴
‎دارای کد زنبور داری
‎قیمت از ۱۴ تا ۳۸ هزار تومان

‎عسل مخصوص نیم کیلویی

‎عسل مخصوص یک کیلویی

‎عسل مخصوص یک کیلویی با موم

‎انگبین مخصوص یک کیلویی
❗️‎ضمانت آزمایش ❗️
:‎آدرس فروشگاه
‎تهران نو خیابان ابوریحان خیابان تیموری پلاک 174

‎شماره های تماس: 09124460237
09123847106
02177413318
🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝
‎عسل مهم‌ترین منبع مواد قندی شناخته شده است و پانزده نوع قند دارد که مهم‌ترین آنها فروکتوز، گلوکز و ساکاروز است. در مجموع یک کیلوگرم عسل ۳۲۵۰ کالری حرارت و انر‍‍‍‍‍ژی دارد. عسل به لحاظ داشتن برخی مواد تخمیری در تبادلات غذایی و کمک به هضم غذا بالاترین مرتبه را در میان غذا‌ها دارد، از این دسته مواد می‌توان به آمیلاز، اینورتاز، کاتالاز و پراکسیداز اشاره کرد. همچنین عسل دارای ویتامین‌های بسیاری از جمله ویتامین‌های B۲ ،B۵ ،B۶، نیاسین، پریدوکسین و ویتامین‌های C ،K ،E ،A است. میزان این ویتامین‌ها در عسل زیاد نیست؛ با این حال کافی و مفید است. عسل دارای انواع پروتئین، اسیدهای آمینه، اسیدهای آلی مثل اسید فرمیک و مشتقات کلروفیل و مقداری آنزیم و رایحه‌های معطر است. املاح معدنی در عسل فراوانند؛ از جمله کلسیم ، پتاسیم، سدیم، منگنز، آهن، کلر، فسفر، گوگرد و ید.
‎ویژگی مهم عسل آن است که این مادهٔ طبیعی به شرط دوری از رطوبت، در مدت طولانی فاسد نمی‌شود. برای نگهداری بعضی مواد به دور از فساد هم از آن استفاده میشود
🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝

هشدار پلیس فتا هشدار پلیس فتا:
لطفاً پیش از انجام هرگونه معامله‌ای، اول از صحت و اصالت کالا و خدمات اطمینان حاصل و سپس پرداخت نمایید؛ برای اخذ چک در ازای تحویل کالا نیز، ابتدا بررسی های لازم را انجام دهید.


پیام سایت پیام سایت:
چون تارنمای ١٠٠، هیچگونه مسئولیت و منفعتی در قبال خرید و فروش شما ندارد، لذا توصیه می‌کنیم تا قوانین و ملاحظات خرید امن را به دقت مطالعه و سپس معامله کنید.

نمایش آگهی‌های بیشتر برای:   عسل